Červenec 2010

Tarja and Rata Blanca

19. července 2010 v 19:55 Tarja Turunen
Zdravím Vás...:) strašně se omlouvám, že jsem tady dlouho nic nepřidala....neměla sem chut :D sem leniva no...Proto sem alespon přidavam 2 fotky Tarji s Rata Blanca.
Úrosím Sb nemažte si mě...děkuji ;)
http://www.mywinterstorm.com/blog/wp-content/photos/IMG_3607.JPG

http://www.mywinterstorm.com/blog/wp-content/photos/IMG_3601.JPG

Už už už už už....

8. července 2010 v 10:16 | Damned |  Kecíky
Zdravím Vás :)
je 8.den prázdnin :)
Tak jak si je užíváte? :) Já byla v Jihlavě a bylo tam úžasně :) Nejprve jsme byli ve městě a pak jsem na předposlední den jeli do vesnice Dobroutova :) Tam je to neuvěřitelně krásné :) jezdím tam od mala a pořád se mi tam líbí :) Je to prostě jiné než město....Miluju to tam :)
Škola ani spolužácí mi nechybí tak jak sem si prvně myslela...ani nemyslím nato, že je nikdy neuvidím...těším se na gympl...To je podstatné ;) a Co vy?
Měj te se :)
http://www.stannesoperatics.co.uk/PastProductions/summerholiday_files/summerholiday.jpg

1. den prázdnín....konec 9

1. července 2010 v 15:23 | Damned |  Kecíky
Zdravím Vás 1. den prázdnin.
Nejprve bych vám chtěla povědět o naší rozlučce, která se konala 29.6.-30.6.2010.
Vyřazování...bylo fajn, dostali jsme od ředitele pamětní listy, na kterých byly společné fotky a jména.
Rozlučka...1.Tropic...po vyřazování jsme se přemístili z velkého sálu do menší místnosti zvané Tropik. Byli tam pozvaní i všichni učitelé co nás v 9.třídě učili. Měli sjme víno, šampus s Jahodama ze zahrádky, chipsy, arašídy, tyčinky a pizzy. Bylo to fajn :)
Rozlučka...2.Louka...ze začátku jsme byli všichni společně, ale polovina byla už docela nalitá...mno tak pár lidí vyšlo kopeček a tam byla louka...fotili jsme se a byla sranda...mezitím se dole cucal každej s každým...nakonec se stejně všichni vyšplhali nahoru a cucale se tam...tak to bylo jedno :D
nakonec kolem pul 12 jsme se rozhodli že pomalu půjdem...šli všichni a začali jsem se loučit s těmi kteří bydleli blízko...potom jsme ještě byli na školním hřišti a tam jsme potkali druhou devítku. s kamoškou u které jsme s další kámoškou spaly jsme už pomalu šly..byly jsme první z hřiště kdo odešel...dostala jsem od všech ze třídy pusu krom asik 2 lidí..což mi vůbec od nich nevadilo :D
Rozlučka...3.Přespáni...Když jsme došly k té Kámošce, byly jsme v ledním pokoji, kde na nás čekala dýmka :) byla sranda...jsem ráda že ty dvě jdou taky na gympl :)

1.7.2010
1.den prázdnin je docela nudný...stala jsem, vyvenčila psa a zase jsem si lehla. Ted píšu tenhle článek a alespoň něco nenudného, i když Vám se to nudné zdát bude :D
Zítra jedu s rodiči do Jihlavy, tak nevím jestli se tam potkám se Sharii, když mají jiné plány :(...Vrátíme se asik v pondělí.
Snad další dny nebudou tak nudné...
Mno tak se mějte a prosím SB, aby si mě nevymazali...Děkuji :-* :)
A jak jste si vy užili vyřazování a rozlučky??? A co prázdniny užíváte si je?? :) Kam kdo jedete?? :) Měj te se hezky :)

http://blog.sme.sk/blog/5203/162210/13551065.jpg